• Wed. Jul 24th, 2024

Najlepsze 5 kryptoaktywów do kupienia w Singapurze

Mariusz Krol

ByMariusz Krol

Apr 3, 2024
Najlepsze 5 kryptoaktywów do kupienia w Singapurze

Singapur jest hubem technologicznym, który również przyjął kryptowaluty. To jedno z miejsc, gdzie rozpoczęło działalność wiele firm kryptowalutowych i gdzie wiele z nich ma swoje siedziby.

Dlatego obywatele lub mieszkańcy popełniają ogromny błąd, jeśli nie inwestują w kryptowaluty. Jeśli czytasz to, prawdopodobnie już myślisz o inwestycji w kryptowaluty, co jest świetną decyzją, biorąc pod uwagę, jak obiecujące są kryptoaktywa.

Jednak jako inwestor, a szczególnie początkujący, ważne jest, aby najpierw zdecydować, które aktywa kryptowalutowe kupić. Powinny to być bezpieczne aktywa z małą lub żadną szansą na niepowodzenie, a także mające ugruntowaną historię i dobre przypadki użycia.

Biorąc pod uwagę te czynniki, poniżej znajdują się najlepsze kryptowaluty, które warto rozważyć, jeśli mieszkasz w Singapurze.

Bitcoin (BTC)

Bitcoin jest uniwersalnym aktywem kryptowalutowym, kupowanym przez ludzi z całego świata. Jest również niezawodnym aktywem, ponieważ istnieje od prawie dwóch dekad bez żadnej awarii. Na przestrzeni lat, wartość Bitcoina wzrosła astronomicznie i są powody, by wierzyć, że będzie kontynuować wzrost.

Po pierwsze, niedawno uzyskał on zatwierdzenie SEC na ETF na rynku spot, co czyni go znacznie bardziej godnym zaufania dla dużych inwestorów niż kiedykolwiek wcześniej. To doprowadziło do niedawnego rajdu cenowego, który wyniósł Bitcoina na nowe historyczne maksimum ponad 73 000 dolarów.

Kolejnym ważnym powodem do optymizmu wokół Bitcoina jest nadchodzące wydarzenie halvingu. To wydarzenie, które ma miejsce mniej więcej co cztery lata, zazwyczaj prowadzi do masowego rajdu na Bitcoina. Jeśli jesteś zainteresowany Bitcoinem, teraz jest czas na zakup.

Ethereum (ETH)

Ethereum jest drugim co do wielkości projektem krypto po Bitcoinie, ale to nie jest powód, dla którego zajmuje drugie miejsce na tej liście. Chociaż Ethereum ma swoje problemy, takie jak niska skalowalność i wysokie opłaty transakcyjne, pozostaje liderem w kontraktach inteligentnych i zdecentralizowanych aplikacjach.

Projekt ma również szereg ulepszeń, które mają przynieść znaczące zmiany, które uczynią go bardziej wydajnym, skalowalnym i tańszym w użyciu. To zwiększy wartość sieci i jej tokena, ETH.

ETH jest obecnie jednym z najlepiej radzących sobie aktywów prowadzących obecny rynek byka, ale według analityków może sobie radzić nawet lepiej niż Bitcoin.

Solana (SOL)

Solana to projekt znacznie młodszy niż Bitcoin, ale stał się formidablnym rywalem Bitcoina. Sekret wzrostu projektu tkwi bezpośrednio w jego konstrukcji, która czyni go nieskończenie skalowalnym, czego brakuje Ethereum.

Ze względu na swoją skalowalność, Solana jest również bardzo wydajna, z niskimi opłatami transakcyjnymi, które przyciągają nowych deweloperów i użytkowników. Na przestrzeni lat, SOL, natywny token używany w sieci, odniósł duży sukces.

Był najlepiej radzącym sobie aktywem wśród dziesięciu najlepszych w 2023 roku i wydaje się, że szykuje się do podobnych wyczynów w tym roku.

Binance Coin (BNB)

Binance Coin to krypto token używany do zasilania ekosystemu Binance, w tym jego sieci blockchain i innych aplikacji. Jest również preferowanym aktywem na platformie handlowej Binance.

Ze względu na wydajność i skalowalność sieci takich jak Binance Chain i Binance Smart Chain, BNB, token, znacznie wzrósł zarówno w tym roku, jak i w poprzednich latach.

Jako że cykl byka dopiero się zaczyna, a BNB już wyprzedza inne, wierzymy, że utrzyma prowadzenie do końca, i może być dobrym zakupem w tym momencie.

Polygon (MATIC)

Polygon został stworzony, aby służyć jako sieć warstwy drugiej, aby poprawić skalowalność Ethereum. Ponieważ może się pochwalić większą skalowalnością i szybkością, sieć ta szybko rosła na przestrzeni lat, czyniąc MATIC konkurencyjnym tokenem.

W 2024 roku token był przed większością, a analitycy wierzą, że może to być ostatni moment, kiedy będzie dostępny poniżej 1 dolara. Dlatego, jeśli szukasz tokenu poniżej 1 dolara do kupienia, teraz jest czas na zakup MATIC.

Mariusz Krol

Mariusz Krol

Mariusz Król to ceniony pisarz w dziedzinie kryptowalut, znany z przystępnych analiz i artykułów. Swoją wiedzą dzieli się zarówno w tekstach, jak i podczas konferencji branżowych, pomagając czytelnikom zrozumieć świat cyfrowych walut.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *