• Wed. Jul 24th, 2024

Polityka Prywatności

W Krypto Waluta przykładamy dużą wagę do prywatności naszych użytkowników. Niniejsza Polityka Prywatności wyjaśnia, jakie rodzaje informacji osobistych możemy zbierać lub otrzymywać, gdy korzystacie z naszych usług, oraz niektóre sposoby, w jakie staramy się chronić Wasze informacje osobiste. Chcemy, abyście byli w pełni poinformowani o danych, które gromadzimy, sposobie ich wykorzystania oraz przysługujących Wam prawach.

Zbieranie Informacji Osobistych

Informacje od Was zbieramy, gdy rejestrujecie się na naszej stronie, subskrybujecie newsletter, odpowiadacie na ankiety lub wypełniacie formularze. Może być Wam proponowane podanie informacji osobistych, takich jak imię, adres e-mail, a w niektórych przypadkach, informacje demograficzne. Możecie jednak odwiedzać naszą stronę anonimowo.

Wykorzystanie Informacji Osobistych

Zebrane od Was informacje mogą być wykorzystywane w następujących celach:

  • Aby spersonalizować Wasze doświadczenia i dostosować się do indywidualnych potrzeb.
  • Aby ulepszyć naszą stronę na podstawie Waszych opinii i informacji.
  • Aby poprawić obsługę klienta i wsparcie.
  • Aby wysyłać okresowe e-maile, w tym newslettery, informacje o firmie, aktualizacje, oraz informacje o powiązanych produktach lub usługach.

Ochrona Informacji Osobistych

Wprowadzamy różnorodne środki bezpieczeństwa, aby zachować bezpieczeństwo Waszych informacji osobistych podczas wprowadzania, przesyłania lub dostępu do nich. Jesteśmy zobowiązani do utrzymania najwyższego poziomu bezpieczeństwa i ochrony przed oszustwami.

Użycie Cookies

Wykorzystujemy pliki cookies, aby zrozumieć i zapamiętać Wasze preferencje na przyszłe wizyty oraz zbierać zbiorcze dane o ruchu na stronie i interakcjach, co pozwala nam oferować lepsze doświadczenia i narzędzia w przyszłości.

Udostępnianie Informacji Trzecim Stronom

Nie sprzedajemy, nie handlujemy ani nie przekazujemy Waszych informacji identyfikujących osobę zewnętrznym stronom. Nie dotyczy to zaufanych stron trzecich, które pomagają nam w prowadzeniu naszej strony internetowej, prowadzeniu naszej działalności lub świadczeniu usług dla Was, pod warunkiem, że te strony zgadzają się zachować te informacje w poufności.

Linki Trzecich Stron

Od czasu do czasu, według naszego uznania, możemy zawierać lub oferować produkty lub usługi stron trzecich na naszej stronie internetowej. Te strony trzecie mają odrębne i niezależne polityki prywatności. Dlatego nie ponosimy odpowiedzialności ani zobowiązań za treść i działania tych połączonych stron.

Zmiany w Polityce Prywatności

Zastrzegamy sobie prawo do aktualizacji lub modyfikacji niniejszej Polityki Prywatności w dowolnym czasie bez wcześniejszego powiadomienia. Zachęcamy użytkowników do regularnego sprawdzania tej strony pod kątem zmian.

Kontakt

Jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące tej polityki prywatności, możecie skontaktować się z nami, korzystając z informacji podanych na naszej stronie “Kontakt”.

Korzystanie z Krypto Waluta oznacza akceptację niniejszej Polityki Prywatności.

Dziękujemy, że jesteście częścią społeczności Krypto Waluta.