• Wed. Jul 24th, 2024

Najlepsza platforma do obstawiania tokenów niefungowalnych (NFT) w celu uzyskania pasywnych nagród

Mariusz Krol

ByMariusz Krol

Apr 16, 2024
Najlepsza platforma do obstawiania tokenów niefungowalnych (NFT) w celu uzyskania pasywnych nagród

Tokeny niefungowalne (NFT) stały się bardzo popularne wśród osób zainteresowanych kryptowalutami i technologią blockchain.

Widzisz je wszędzie, w tym w grach, sztuce, muzyce i wielu innych aspektach. W rzeczywistości NFT są obecnie używane w tokenizacji nieruchomości i innych przypadkach użycia, które były nieznane kilka lat temu.

Większość inwestorów w NFT po prostu kupuje i sprzedaje te tokeny, ale można zrobić z nimi znacznie więcej. Jednym z najlepszych sposobów maksymalizacji wykorzystania twoich NFT jest ich staking. Jest to znacznie lepsze niż kupno i sprzedaż.

Zamiast sprzedawać NFT, po prostu je obstawiasz i kontynuujesz zdobywanie nagród, zachowując jednocześnie własność kwestionowanych NFT. W tym przewodniku wyróżniamy najlepsze platformy, których możesz użyć do obstawiania twoich NFT i zacząć cieszyć się nagrodami.

Binance NFT

Binance to wiodąca giełda handlu kryptowalutami na świecie pod względem wolumenu obrotu. Popularność giełdy ciągle rośnie, obecnie liczy ponad 100 milionów użytkowników z setek krajów. Jednak jej popularność nie kończy się na krypto.

Binance to także ulubione miejsce do stakingu NFT. Poprzez swoje ramię Binance NFT, scentralizowana giełda pozwala użytkownikom obstawiać niektóre z najpopularniejszych NFT i zdobywać nagrody za staking, które służą jako pasywny dochód.

Platforma obecnie oferuje staking Ape dla NFT z Bored Ape Yacht Club (BAYC) i Mutant Ape Yacht Club (MAYC), aby zdobyć ApeCoin (APE). Możesz również obstawiać NFT z Sandbox, aby zdobywać SAND codziennie.

NFTX

Jak sama nazwa wskazuje, jest to platforma przeznaczona wyłącznie dla NFT i jest niezawodna do ich stakingu. Możesz kupować, sprzedawać, wymieniać i obstawiać NFT, po prostu łącząc swoj portfel, takie jak Metamask. Platforma jest zaprojektowana, aby sprostać wszystkim rodzajom stakerów, z miłym, przyjaznym dla użytkownika interfejsem.

Możesz obstawiać dla zapasów lub płynności na NFTX, w zależności od twoich celów. Za staking zapasów możesz zdobyć nagrody w wysokości 20%, a staking płynności może przynieść ci 80% nagrody. Zarówno staking zapasów, jak i płynności mają funkcję autokompensacji, ale staking zapasów nie wymaga ETH.

Użytkownicy mają dostępne 48 godzin stakingu dwustronnego i 7 dni stakingu jednostronnego na platformie NFTX.

BAND NFTs

Czy masz muzyczny NFT, który chcesz obstawiać? BAND NFTs to platforma dla ciebie. To platforma muzyczna NFT oparta na Ethereum, która oferuje tokeny zarządzania dla stakerów muzycznych NFT, a także współpracę między fanami a muzykami.

W przeciwieństwie do innych platform, nie oferuje stałych nagród za staking, ale zamiast tego zapewnia dostęp do puli tantiem muzycznych. Istnieją trzy rodzaje puli tantiem BAND, mianowicie Print Music, Public performance i Synchronization.

Użytkownicy muszą obstawić co najmniej jeden BAND NFT, aby zdobyć 50% przychodów z tantiem w tokenach zarządzania. Okres stakingu wynosi od 90 dni do 5 lat.

Doge Capital

To platforma dla obrazkowych NFT z kolekcją 5000 pikselowych NFT. Platforma używa blockchaina Solana do udostępniania NFT i wkrótce uruchomi swój rynek NFT. Możesz zacząć staking, po prostu łącząc swój portfel NFT z platformą.

Jak wskazuje nazwa, staking używa Doge, który dodaje do kontraktu niezabezpieczającego i płaci ci nagrody codziennie. Zdobędziesz 5 $DAWG dziennie za każdego Doge, z możliwością zdobycia więcej dzięki poziomom bonusowym.

Możesz obstawić do 100 Doge na portfel, a twoje nagrody zostaną automatycznie wypłacone, gdy odblokujesz swoje NFT.

WhenStaking

To platforma do stakingu NFT należąca do Onessus, dewelopera gier play-to-earn. Aby jej używać, potrzebujesz WAX Cloud Wallet lub Anchor Wallet, aby połączyć się z platformą i rozpocząć staking. Oferuje natywny token – $VOID jako nagrodę za staking.

Na podstawie kolekcji, rzadkości i średniej ceny twojego NFT zostaną określone podstawowe APR i pojemność stakingu dla twojego NFT. Możesz użyć opakowanej wersji NFT w grze. Platforma pozwala używać opakowanej wersji NFT w grze.

Mariusz Krol

Mariusz Krol

Mariusz Król to ceniony pisarz w dziedzinie kryptowalut, znany z przystępnych analiz i artykułów. Swoją wiedzą dzieli się zarówno w tekstach, jak i podczas konferencji branżowych, pomagając czytelnikom zrozumieć świat cyfrowych walut.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *