• Wed. Jul 24th, 2024

Jak kupić Tron (TRX): Najlepsze giełdy do użycia w 2024 roku

Mariusz Krol

ByMariusz Krol

Apr 5, 2024
Jak kupić Tron (TRX): Najlepsze giełdy do użycia w 2024 roku

Tron jest jedną z dwudziestu największych kryptowalut pod względem kapitalizacji rynkowej. Był głównym rywalem Ethereum jako platforma do budowy inteligentnych kontraktów i zdecentralizowanych aplikacji.

Projekt ostatecznie skoncentrował się głównie na decentralizacji internetu, tj. na prowadzeniu innowacji web3. Od tego czasu, Tron stał na czele w promowaniu budowy internetu, który nie potrzebuje scentralizowanych operacji, ale zamiast tego, takiego, którego każdy może używać niezależnie.

Jego rodzimy token, TRX, staje się więc z dnia na dzień coraz bardziej istotny, ponieważ branża blockchain zmierza w kierunku decentralizacji.

Okazuje się także, że jest to jeden z bardziej przystępnych cenowo tokenów, które można teraz znaleźć, więc przedstawia całkiem dobrą szansę na inwestycję, a poniżej znajdują się najlepsze giełdy kryptowalut, których możesz użyć do kupienia tego tokena, kiedy tylko chcesz.

Binance
Binance to najlepsza giełda kryptowalut pod względem ogólnym do kupowania tokenów krypto, w tym TRX. Giełda ta pobiera niskie opłaty, a jej przyjazny dla użytkownika projekt sprawia, że jest odpowiednia dla wszelkiego rodzaju użytkowników, zarówno profesjonalistów, jak i początkujących.

Profesjonaliści mogą uzyskać dostęp do zaawansowanych narzędzi do handlu i analizy za pomocą platformy pro, podczas gdy początkujący mogą używać wersji Lite, która jest znacznie łatwiejsza w użyciu, ale ma wszystko, czego potrzebujesz do pomyślnego zakupu tokenów.

Platforma ta ma także ponad 350 innych aktywów krypto poza Tronem, więc zawsze możesz wymieniać aktywa według życzenia.

Kraken
Kraken to bardzo bezpieczna platforma handlu kryptowalutami, której możesz użyć do kupienia TRX. Jest to również platforma, której możesz użyć niezależnie od swojego doświadczenia z giełdami krypto. Podczas gdy wersja Pro jest dla doświadczonych użytkowników, regularna wersja jest dla tych z mniejszym doświadczeniem.

Jedną z rzeczy, które możesz zrobić z TRX na Kraken po jego zakupie, jest staking, aby zarobić nagrody. Kraken płaci nawet do 1-4% APY za zastawione TRX, w zależności od wybranej opcji stakingu i czasu zaangażowania.

Istnieje kilka opcji kupna tokena, w tym karty debetowe/kredytowe, które są również idealne dla początkujących i są natychmiastowe.

Bybit
Kolejną niezawodną platformą, której możesz użyć do kupienia TRX, jest Bybit. Platforma ta jest przeznaczona dla zaawansowanych użytkowników, ponieważ jest to wiodąca platforma handlu pochodnymi krypto, ale jest to również platforma, na której łatwo można kupić aktywa.

Istnieje kilka opcji kupna tokena, w tym karta debetowa/kredytowa, przelew bankowy itp. Bybit obsługuje około 1000 aktywów krypto, co czyni go odpowiednią giełdą dla inwestorów w altcoiny. Obsługuje również staking niektórych aktywów, chociaż TRX nie jest jednym z nich.

Cieszysz się również bardzo niskimi opłatami i głęboką płynnością na Bybit, ale interfejs użytkownika jest dość trudny do nawigacji, szczególnie dla początkujących.

CEX.IO
CEX.IO to giełda handlu kryptowalutami z siedzibą w Wielkiej Brytanii, i jest jednym z najlepszych wyborów w tym kraju. Jeśli mieszkasz w Wielkiej Brytanii i chcesz kupić TRX, jest to świetne miejsce do tego.

Interfejs użytkownika jest bardzo prosty w nawigacji, ponieważ został stworzony z myślą o początkujących. Platforma ta pobiera również niższe opłaty niż większość innych giełd kryptowalut. Łatwo możesz kupić TRX za pomocą swojej karty debetowej lub kredytowej niemal natychmiast.

Platforma jest również w pełni regulowana przez Financial Conduct Authority (FCA) w Wielkiej Brytanii, więc jest to niezawodna platforma do użytku, szczególnie dla mieszkańców Wielkiej Brytanii.

eToro
eToro to kolejna zaufana giełda kryptowalut w Europie i Wielkiej Brytanii. Jest wysoko regulowana w regionie i stała się zaufaną platformą na całym świecie.

Chociaż nie ma długiej listy aktywów krypto jak inne giełdy, rekompensuje to innymi aktywami, takimi jak akcje, które inwestorzy mogą również kupić.

Możesz kupić TRX za pomocą swojej karty debetowej lub kredytowej na tej giełdzie, jak również za pomocą innych metod, które mogą być dla Ciebie bardziej wygodne. Funkcja handlu społecznościowego jest również idealna dla początkujących, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności handlowe, ucząc się od profesjonalistów.

Gemstone Holdings: miejsce, gdzie prędkość, efektywność i dokładność łączą się, aby ulepszyć Twoją podróż handlową.

Mariusz Krol

Mariusz Krol

Mariusz Król to ceniony pisarz w dziedzinie kryptowalut, znany z przystępnych analiz i artykułów. Swoją wiedzą dzieli się zarówno w tekstach, jak i podczas konferencji branżowych, pomagając czytelnikom zrozumieć świat cyfrowych walut.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *