• Wed. Jul 24th, 2024

Imponująca Kontynuacja Rajdów SOL, ETH i BTC: Co Należy Wiedzieć

Mariusz Krol

ByMariusz Krol

Mar 4, 2024
Imponująca Kontynuacja Rajdów SOL, ETH i BTC: Co Należy Wiedzieć

Rynek kryptowalut był świadkiem znaczących wzrostów w ostatnich sesjach handlowych. Jednak wyjątkowe wyniki SOL, ETH i BTC zasługują na uwagę.

Przełom Solany Rozpala Bycze Nastroje

Solana, platforma blockchain znana z wysokowydajnych zdecentralizowanych aplikacji, skupiła na sobie uwagę dzięki swojemu monumentalnemu przełomowi. Cena Solany wzrosła powyżej poziomu 130 dolarów, przełamując kluczowy poziom oporu i sygnalizując zmianę trendu dla kryptowaluty.

Analitycy przypisują ten przełom silnym wskaźnikom technicznym i rosnącemu zainteresowaniu inwestorów ekosystemem Solany. Analiza wykresu potwierdza bycze nastroje wśród handlowców.

Wspierana przez solidny wolumen handlowy, kryptowaluta zmierza w kierunku strefy 140 dolarów jako następnego potencjalnego poziomu oporu. Chociaż poziom 107 dolarów stanowi natychmiastowe wsparcie, analitycy pozostają optymistyczni co do potencjału Solany do dalszego wzrostu w nadchodzących dniach.

Kontynuacja Rajdu ETH

Tymczasem Ethereum, druga co do wielkości kryptowaluta pod względem kapitalizacji rynkowej, kontynuuje swój meteorowy wzrost, przekraczając jeden kamień milowy za drugim. Obecnie notowane powyżej 3400 dolarów, rajd pokazuje siłę ekosystemu Ethereum i zaufanie inwestorów.

Jednak analitycy ostrzegają, że niedługo może nastąpić odwrócenie trendu na spadkowy. Poziom 2695 dolarów wyłania się jako kluczowy poziom wsparcia; przełamanie tego poziomu wsparcia mogłoby stanowić znaczące wyzwanie dla aktywa cyfrowego.

Pomimo byczego nastroju Ethereum, handlowcy powinni nadal monitorować kluczowe poziomy wsparcia i stosować odpowiednie strategie zarządzania ryzykiem, aby nawigować przez spadki na rynku.

BTC Wykazuje Formidabilną Siłę

Po przebiciu poziomu oporu 60 000 dolarów, dane on-chain pokazują, że najnowszy wzrost BTC jest napędzany znacznym zaufaniem kupujących i rosnącym wolumenem handlowym. Analitycy wskazują na bycze wskaźniki techniczne jako znaki kontynuacji trendu wzrostowego Bitcoina.

Z wskaźnikiem siły względnej (RSI) Bitcoina zmierzającym w kierunku terytorium przebought, analitycy pozostają ostrożnie optymistyczni co do potencjału kryptowaluty do dalszych zysków. Pomimo możliwości krótkoterminowych korekt, solidne fundamenty Bitcoina i rosnące przyjęcie instytucjonalne nadal napędzają optymizm inwestorów.

Z przełomem Solany, meteorowym wzrostem Ethereum i siłą Bitcoina, inwestorzy są świadkami historycznych kamieni milowych, które rozgrywają się na ich oczach.

Wieloryb Zarabia 3,49 Mln USD na PEPE, Dywersyfikuje Zyski

Tymczasem wieloryb krypto niedawno sprzedał całe 1,97 biliona tokenów PEPE, zarabiając 6,07 miliona dolarów. Ruch ten przyniósł inwestorowi zysk netto w wysokości 3,49 miliona dolarów, który natychmiastowo zainwestował środki w różnorodne aktywa cyfrowe, według danych z firmy analitycznej blockchain Lookonchain.

Godne uwagi jest, że inwestor nabył znaczące udziały w Shiba Inu (SHIB), The Sandbox (SAND), Decentraland (MANA) i Gala (GALA). Ta strategia dywersyfikacji odzwierciedla powszechną praktykę wśród inwestorów na dużą skalę w przestrzeni krypto, mającą na celu wykorzystanie unikalnych możliwości oferowanych przez każdy aktyw cyfrowy.

Pomimo mieszanych wyników wśród wybranych aktywów, zdywersyfikowane podejście inwestora odzwierciedla zaufanie do sektorów o wysokim potencjale wzrostu.

Mariusz Krol

Mariusz Krol

Mariusz Król to ceniony pisarz w dziedzinie kryptowalut, znany z przystępnych analiz i artykułów. Swoją wiedzą dzieli się zarówno w tekstach, jak i podczas konferencji branżowych, pomagając czytelnikom zrozumieć świat cyfrowych walut.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *