• Wed. Jul 24th, 2024

Donald Trump Wzywa USA do Zajęcia Czołowego Miejsca w Przemyśle Kryptowalut

Mariusz Krol

ByMariusz Krol

May 30, 2024
Donald Trump Wzywa USA do Zajęcia Czołowego Miejsca w Przemyśle Kryptowalut

Kandydat Republikanów na prezydenta USA, Donald Trump, ponownie wyraził swoje otwarte stanowisko, wzywając kraj do objęcia czołowej pozycji w rozwijającym się przemyśle kryptowalut.

Były prezydent USA, Donald Trump, uważa, że Stany Zjednoczone nie powinny zadowalać się innym miejscem, lecz dążyć do bycia na szczycie w branży kryptowalut.

Donald Trump Wspiera Przemysł Kryptowalut

W sobotę, 25 maja, w poście na Truth Social, Donald Trump wskazał, że USA powinny dążyć do przewodnictwa w dziedzinie kryptowalut. Republikanin potwierdził poprzez post na platformach społecznościowych, że Trump Media and Technology Group (TMTG) USA nie powinna zadowalać się drugim miejscem.

Otwarte wsparcie Donalda Trumpa dla przemysłu kryptowalut przekształciło ten koncept w istotny problem polityczny. Potwierdził on swoje pozytywne i otwarte podejście wobec firm kryptowalutowych.

Trump skrytykował urzędującego prezydenta Joe Bidena, z którym zmierzy się w nadchodzących wyborach prezydenckich w listopadzie. Nazwał Bidena oszustem, który dąży do powolnej i bolesnej śmierci i unika oraz stara się odseparować.

Pozytywne Nastawienie Trumpa do Kryptowalut

Donald Trump wygłosił pro-kryptowalutowe komentarze przed zaplanowanym wystąpieniem na Konwencji Narodowej Partii Libertariańskiej w Waszyngtonie. Niedawne pozytywne nastawienie wobec aktywów cyfrowych podnosi oczekiwania w branży kryptowalut, wskazując na potencjalne zwycięstwo w wyborach 4 listopada.

Niedawne badanie przeprowadzone przez Polymarket na temat wyborów prezydenckich w USA w 2024 roku pokazuje 56% prawdopodobieństwo wygranej Trumpa. Nowojorska platforma do przewidywania kryptowalut dała urzędującemu prezydentowi Joe Bidenowi 38% szans.

Polymarket wskazał, że Michelle Obama ma 3%, podczas gdy Robert Kennedy Jr. ma 2% prawdopodobieństwa.

Zauważalna różnica między szansami Donalda Trumpa a innych kandydatów wynika z ogłoszenia przez byłego prezydenta USA akceptacji darowizn kryptowalutowych. Kampania Trump 2024 21 maja zapowiedziała uruchomienie strony zbiórkowej dla osób uprawnionych do przekazywania darowizn kryptowalutowych za pośrednictwem produktu Coinbase Commerce.

Kampania Trump 2024

Kampania Trump 2024 zintegrowała na swojej stronie loga dla Bitcoin (BTC), USD Coin (USDC) i Ether (ETH). Oprócz Solana (SOL), XRP i 0x (ZRX), obsługuje również memecoins Dogecoin (DOGE) i Shiba (SHIB).

Polityczne Ogłoszenia Pobudzają Pozytywne Nastroje w Przemyśle Kryptowalut

Trump wygłosił pozytywne ogłoszenia dotyczące przemysłu kryptowalut w obliczu doniesień o rzekomych spotkaniach z entuzjastami kryptowalut. W szczególności pro-kryptowalutowe komentarze wywołały bezprecedensowy wzrost memecoina MAGA związanego z Trumpem.

Trump wydaje się związany z przemysłem kryptowalut w świetle doniesień o tym, że posiadacze cyfrowych aktywów w USA stanowią znaczącą populację wyborców. Niedawna aktywność polegała na tym, że posiadacze NFT “Mugshot” Trumpa spotkali się z kandydatem na prezydenta USA 8 maja w rezydencji Trumpa w Mar-a-Lago.

Kolacja była kluczowym elementem umowy zakupu cyfrowych kart handlowych. Zawierała zdjęcie z aresztowania, gdy Donald Trump poddał się w więzieniu hrabstwa Fulton w Georgii.

Mariusz Krol

Mariusz Krol

Mariusz Król to ceniony pisarz w dziedzinie kryptowalut, znany z przystępnych analiz i artykułów. Swoją wiedzą dzieli się zarówno w tekstach, jak i podczas konferencji branżowych, pomagając czytelnikom zrozumieć świat cyfrowych walut.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *