• Wed. Jul 24th, 2024

Circle Współpracuje z Overdare w Celu Wprowadzenia Wypłat USDC dla Twórców Treści

Mariusz Krol

ByMariusz Krol

Feb 28, 2024
Circle Współpracuje z Overdare w Celu Wprowadzenia Wypłat USDC dla Twórców Treści

W swoim ostatnim raporcie, wybitny emitent stablecoina Circle wszedł w strategiczne partnerstwo z platformą gamingową opartą na metaverse, Overdare. Partnerstwo ma na celu umożliwienie Circle rozszerzenie przypadków użycia USDC w sektorze gier.

Przez miesiące zespół Overdare badał sposoby umożliwienia twórcom treści zarabiania na swojej pracy artystycznej. To zmusiło twórcę Overdare, Krafton Inc. oraz Naver Z do inwestycji w integrację dodatkowych funkcji, aby zaoferować entuzjastom gier imponujące doświadczenie.

Circle Współpracuje z Overdare

Zgodnie z ogłoszeniem, zespół Circle planuje uruchomienie programowalnych portfeli na platformie Overdare. Integracja programowalnego portfela pozwoli twórcom treści otrzymywać wypłaty w USDC przez platformę Overdare.

Integracja Circle Wallet nastąpiła przed oficjalnym uruchomieniem platformy Overdare. Według komunikatu prasowego, zespół Krafton i Naver Z przewiduje uruchomienie platformy Overdare w II kwartale 2024 roku.

Twórcy potwierdzili, że platforma Overdare jest dostosowana do potrzeb entuzjastów gier. Po pierwsze, platforma Overdare umożliwi twórcom tworzenie wewnętrznych portfeli w platformie Circle. Twórcy treści będą używać tych portfeli Web3 do otrzymywania płatności w USDC.

Ogłoszenie przekazane przez dyrektora generalnego Circle, Jeremy’ego Allaire’a, wykazało, że partnerstwo z Overdare oferuje twórcom treści platformę do zarabiania na swoich projektach.

Dyrektor generalny był zadowolony z możliwości wspierania wzrostu ekosystemu twórców treści, zapewniając im bezpieczne portfele Web3. Allaire wierzy, że partnerstwo z Overdare przyniesie innowacje w sektorze Web3.

Circle Obiecuje Wspierać Branżę Twórców

W poparciu dla uwag Allaire’a, dyrektor generalny Overdare, Henry Park, wykazał, że Circle znacząco promuje interakcję użytkowników w sektorze cyfrowym. Dyrektor generalny uznał, że Circle jest zgodną z przepisami i godną zaufania firmą. Pan Park wierzy, że partnerstwo z Circle zwiększy ekonomię twórców. Dyrektor generalny oczekuje, że twórcy będą łatwo dostępować do swoich zarobków za pomocą programowalnych portfeli Circle.

Wykonawca wyjaśnił, że integracja programowalnych portfeli Circle na platformie Overdare zapewni przejrzysty podział przychodów dla twórców treści. Zespół Overdare planuje przejść na handel IP i wypłaty przychodów w USDC.

Funkcje Overdare

Urządzenie oficjalne potwierdziło, że platforma Overdare została uruchomiona w 2023 roku, aby zaoferować entuzjastom gier platformę do grania w ekskluzywne gry non-fungible. Napędzani chęcią zapewnienia graczom imponujących doświadczeń, zespół Overdare będzie wykorzystywał moc technologii sztucznej inteligencji.

Zgodnie z ogłoszeniem, Overdare wykorzysta mechanizm Unreal Engine 5, który pozwala twórcom treści udoskonalać ich dzieła. Nowa gra NFT umożliwi również użytkownikom Overdare budowanie niestandardowych avatarów i interakcję z innymi twórcami treści.

Mariusz Krol

Mariusz Krol

Mariusz Król to ceniony pisarz w dziedzinie kryptowalut, znany z przystępnych analiz i artykułów. Swoją wiedzą dzieli się zarówno w tekstach, jak i podczas konferencji branżowych, pomagając czytelnikom zrozumieć świat cyfrowych walut.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *