• Wed. Jul 24th, 2024

Ethereum Layer-2 Network Blast ogłasza Airdrop w czerwcu

Mariusz Krol

ByMariusz Krol

May 17, 2024
Ethereum Layer-2 Network Blast ogłasza Airdrop w czerwcu

Blast ogłasza Airdrop na czerwiec

Ethereum layer-2 network Blast ogłosił, że airdrop jest zaplanowany na czerwiec. Blast zauważył, że chociaż airdrop jest opóźniony, rozdane zostanie więcej tokenów Ethereum.

Blast to sieć skalowania warstwy 2 działająca na Ethereum, która została stworzona przez założyciela rynku NFT Blur. L2 potwierdziło 26 czerwca jako datę airdropu tokenów BLAST.

Platforma przyznała opóźnienie od początkowego oszacowania daty na maj za pośrednictwem swojego oficjalnego konta w sieci X. Sieć obiecała zwiększyć pulę airdropu jako rekompensatę za opóźnienie.

Blast wyjaśnił, że sieć planuje przeprowadzić dwie dodatkowe dystrybucje punktów Blast Gold przed ujawnieniem tokenów. Blast Gold jest podobny do punktów airdrop, chociaż jest skierowany do twórców zdecentralizowanych aplikacji (dApps) zaangażowanych w budowanie na sieci l2.

Blast ujawnia dystrybucję tokenów w ramach airdropu

Wiele dApps wcześniej dystrybuowało przyznane złoto do społeczności użytkowników. Przykładem jest Fantasy Top, które stało się wirusową grą NFT inspirowaną przez influencerów Crypto Twitter. Blast planuje przydzielić 50% airdropu tokenów dla deweloperów za pośrednictwem Blast Gold.

Pozostała połowa skorzysta na wcześniejszych użytkownikach, w tym na stronach, które przeniosły środki do sieci L2 przed uruchomieniem głównej sieci Blast w lutym. Potencjalni beneficjenci przenieśli kryptowaluty o wartości ponad 2,3 miliarda dolarów w oczekiwaniu na punkty związane z nadchodzącym airdropem.

Rośnie zainteresowanie Blastem, które wykracza poza typowe poszukiwanie zysków wśród traderów kryptowalut. W szczególności, Blast jest agresywnie rozwijany wokół zachęt dla użytkowników, podobnie jak Blur, który okazał się sukcesem dla użytkowników.

Rynek NFT rozdał w zeszłym roku tokeny o wartości 818 milionów dolarów. Dystrybucja wyniosła Blur powyżej konkurentów, plasując go na drugim miejscu jako wartościowy airdrop w 2023 roku.

Blast odnotował dynamiczny rozwój dzięki wczesnym aplikacjom, tokenom i grom. W szczególności, Fantasy Top stał się wiodącym produktem, który zdominował rozmowy na Crypto Twitter, jednocześnie zwiększając wolumen handlu NFT.

PacMoon (PAC) zyskuje na wartości, przewyższając globalny rynek kryptowalut

Tymczasem moneta memowa PacMoon zyskała na wartości dzięki zachętom do tworzenia treści. PacMoon utrzymał wzrosty, osiągając rekordową cenę 0,2199 USD 9 maja, według CoinGecko.

PacMoon (PAC) odnotował wzrost o 12,3% w ciągu ostatnich 24 godzin, osiągając cenę 0,1854 USD, według CoinGecko. Analiza siedmiodniowego okresu pokazuje, że PAC wyróżnia się w ekosystemie Blast z zyskiem 2,50%, co przewyższa globalny rynek kryptowalut o 1,80%.

Chociaż PAC jest handlowany o 15,79% poniżej rekordowej ceny, obecny wzrost wartości sprawił, że kryptowaluta oparta na Blast osiągnęła wartość 86,3 miliona dolarów. PAC wzrósł o 187,8% w ciągu ostatnich dwóch tygodni, a dzienny wolumen handlu wzrósł o 2% do 3,169 miliona dolarów, co wskazuje na wzrost aktywności rynkowej.

Mariusz Krol

Mariusz Krol

Mariusz Król to ceniony pisarz w dziedzinie kryptowalut, znany z przystępnych analiz i artykułów. Swoją wiedzą dzieli się zarówno w tekstach, jak i podczas konferencji branżowych, pomagając czytelnikom zrozumieć świat cyfrowych walut.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *